Glazbenik Marko Perković Thompson prošle se godine vratio nastupima nakon više od dvije godine pauze. Thompson je na radost mnogih obožavatelja prvo održao dva koncerta u Imotskom, zatim je uslijedilo Dugopolje i drugi gradovi. Publika je vrlo brzo pokupovala karte za ove koncerte te tako pokazala pjevaču koliko joj je falio. No, čini se da su uputi za nova druženja često dolazili do Marka, a upravo zbog toga sada je Thompsonov tim se oglasio na društvenim mrežama i to s velikom viješću.
– Dragi prijatelji, zbog velikog broja vaših upita i zbog velike zainteresiranosti za zagrebačkim koncertom, menadžment Marka Perkovića Thompsona, jučer 22. siječnja 2025. službeno je uputio zahtjev za najam prostora na zagrebačkom Hipodromu s ciljem organizacije velikog koncerta. Time je pokrenut proces o realizaciji ovog glazbenog događaja. Čekamo odgovor nadležnih te ćemo vas obavijestiti o datumu i svim daljnjim informacijama – stoji u objavi na Facebooku uz snimku karte Hipodroma.

