Korištenjem ove stranice prihvaćate Pravila o privatnosti i Uvjete korištenja.
Accept
hrvatski.ba

hrvatski.ba

Notifikacija
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Busovača
    • ŽSB
    • BiH
    • Hrvatska
    • Svijet
  • Crna kronika
  • Sport
  • Magazin / Zanimljivosti
  • Kolumne / Komentari
Čitanje: Duvnjak nakon bolnog poraza: ‘Razočaran sam, ovo je moje mišljenje o našoj reprezentaciji’
Dijeli
hrvatski.bahrvatski.ba
Font ResizerAa
Traži
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Busovača
    • ŽSB
    • BiH
    • Hrvatska
    • Svijet
  • Crna kronika
  • Sport
  • Magazin / Zanimljivosti
  • Kolumne / Komentari
Prati nas
© 2022 Hrvatski.ba Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.
hrvatski.ba > Sport > Duvnjak nakon bolnog poraza: ‘Razočaran sam, ovo je moje mišljenje o našoj reprezentaciji’
Sport

Duvnjak nakon bolnog poraza: ‘Razočaran sam, ovo je moje mišljenje o našoj reprezentaciji’

Last updated: 5. kolovoza 2024. 10:58
Published: 5. kolovoza 2024.
Dijeli
2 Min Čitanja
Dijeli

Četvrtfinale je bio minimalan cilj. Tužan sam, razočaran. To je sport. Idemo dalje, za ove dečke će biti još puno prilika – rekao je Domagoj Duvnjak

Hrvatska rukometna reprezentacija porazom je (32:31) od Španjolske zaključila svoj nastup na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Parizu. Da su pobijedili, prošli bi kao četvrti u Skupini A i igrali u četvrtfinalu protiv Danske, a ovako… Ništa. Idu kući. Trebala im  je pobjeda.

– Čestitke Španjolskoj na prolazu. Ostaje nam žal što nismo prije riješili pitanje četvrtfinala. To smo propustili protiv Slovenije. Primili smo 20 golova u poluvremenu, nismo uspjeli preokrenuti. Ovo što smo odigrali u drugom poluvremenu je pokazatelj kako Hrvatska mora igrati u budućnosti. Moje mišljenje je da mi imamo dobru ekipu, dobru reprezentaciju. Četvrtfinale je bio minimalan cilj. Tužan sam, razočaran. To je sport. Idemo dalje, za ove dečke će biti još puno prilika – rekao je Domagoj Duvnjak za HRT nakon utakmice.

Svoj osvrt dao je i Ivan Martinović:

– Imali smo opet jako lošu fazu u prvom poluvremenu gdje su nam otišli na 4-5 golova razlike. Mislim da je naš comeback bio jednostavno prekasno. Borili smo se u drugom poluvremenu. Ja sam ponosan na ekipu. Nažalost, nije htjelo danas. Ovdje svatko svakog može pobijediti. Da smo igrali onako kao protiv Njemačke dobili bismo svaku reprezentaciju. Ali to nije tako uvijek. Nažalost, dali smo sve od sebe.

Možda je prilika za prolazak propuštena u nekim ranijim utakmicama. 

– Moguće, da. To je kasno sad reći tako. Morali smo dat sve od sebe i ići po pobjedu. Nismo uspjeli i sada je gotovo. Ja bih radije odigrao svaku utakmicu loše, a da smo ušli u četvrtfinale. Probat ćemo sljedeći put bolje – dodao je Martinović.

Prethodna vijesti Ponedjeljak, Dan žalosti u Livnu
Sljedeća vijest Triatlonka u rijeci Seini pokupila opasnu bakteriju, u bolnici je već četiri dana

Najčitanije

Komšić se smije hrvatskim žrtvama Križančeva Sela
BiH Vijesti
17. ožujka 2026.
Alkalaj nakon klevetničkog teksta protiv Hrvata zatražio produženje dokumenata RH
BiH Vijesti
31. ožujka 2026.
Najmanje četiri osobe izbodene u napadu. Svjedoci tvrde: Vikao je Allahu Akbar
Crna kronika Svijet Vijesti
28. svibnja 2026.
ZAŠTO OD BiH ŽELE STVORITI ISLAMSKU DRŽAVU: Zabrinjavajuće poruke učenice generacije iz Konjica
BiH Vijesti
7. lipnja 2026.
Prati nas
© 2022 Hrvatski.ba Sva prava zadržana.
Username or Email Address
Password

Lost your password?